ثبت سفارش

ثبت سفارش ترجمه کتاب دامپزشکی

برای ثبت سفارش ترجمه کتاب تخصصی دامپزشکی فرم زیر را تکمیل نموده و فایل منبع را پیوست نمایید. به فاصله کوتاهی یکی از اپراتورهای سایت با شما تماس گرفته و اقدامات لازم برای ثبت سفارش ترجمه کتاب شما را انجام خواهد داد. قبل از ثبت سفارش ترجمه کتاب نکات زیر را در نظر داشته باشید:
مراحل ترجمه کتاب دامپزشکی

  • منظور از فایل منبع فایل اصلی کتاب است که قرار است به زبان دیگری ترجمه شود.
  • اگر فایل کتاب را ندارید، می توانید اصل کتاب را از طریق پست پیشتاز ارسال نمایید و یا از صفحات کتاب عکس گرفته و ارسال کنید. اپراتور با شما هماهنگ خواهد کرد. بنابراین اگر فایل کتاب را ندارید، بجای آن یک فایل متنی حاوی نام و شماره ISBN یا شابک کتاب بارگذاری نمایید.
  • تا زمانیکه قرارداد ترجمه کتاب توسط طرفین امضاء نشده باشد، پروژه ترجمه کتاب شروع نشده و طرفین تعهدی نسبت به همدیگر ندارند.
  • لطفا مقررات همکاری در ترجمه کتاب را قبل از امضای قرارداد مطالعه بفرمایید.
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
آدرس ایمیل معتبر خود را وارد کنید.
شماره موبایل همیشه روشن خود را وارد کنید
نام کتاب را به انگلیسی یا فارسی وارد کنید
هر گونه توضیح لازم را وارد کنید.
فایل اورجینال کتاب (با فرمت pdf, doc, docx ,jpg ,zip ,rar) را بارگذاری کنید. اگر فایل کتاب را ندارید، عکس پشت جلد کتاب را بارگذاری کنید. اگر تعداد فایل ها زیاد است به صورت فایل زیپ بارگذاری کنید.

قابل توجه:

 بعد از تکمیل فرم و پیوست کردن فایل، دکمه ثبت سفارش ترجمه کتاب را بزنید و منتظر پیغام موفقیت ثبت سفارش باشید. با توجه به سایز فایل ارسالی ممکن است ثبت سفارش مدتی طول بکشد. لطفا صبور باشید.

پس از ثبت سفارش، فایل ارسالی شما بررسی و  تبدیل می شود. سپس کلمه شمار شده و پیش فاکتور صادر می شود. بعد از انجام این اقدامات کوردیناتور یا یکی از اپراتورهای سایت با شما تماس می گیرد و مشخصات پروژه و ملزومات کار شما را هماهنگ می کند. لطفا تا تماس پرسنل ترجمک صبور باشید.

اگر به فاصله کمتر از 12 ساعت با شما تماس گرفته نشد، لطفا از طریق کانال های تماس مثل فرم تماس با ما، واتساپ، تلگرام و یا پیامک به اپراتور اطلاع دهید.